Hledáme pro klienty


Naše kancelář hledá pro své klienty objekty k prodeji a pronájmu v oblasti Beskydy (především oblast v okolí Rožnova pod Radhoštěm a Frenštátu pod Radhoštěm, případně okolí Valašského Meziříčí). V databázi našich klientů máme nejvíce zájemců o pozemky, které jsou určeny především ke stavebním účelům (rodinné domy a komerční objekty), dále zájemce o rodinné domy, chalupy a chaty v rekreačních oblastech v našem okolí, a to jak v chatových koloniích tak především na polosamotě a samotě. Pro zaměstnance místních prosperujících firem hledáme trvale byty k dlouhodobému pronájmu případně byty ke koupi.

Pokud jste vlastníky pozemku a pozemek není zařazen územním plánem pro stavbu objektu, bezplatně Vám poradíme, zda takovýto pozemek lze do územního plánu pravděpodobně zařadit či nikoliv a za úhradu Vám zajistíme případný dodatek územního plánu obce pro zařazení Vašeho pozemku do územního plánu.

Pokud jste vlastníkem jakékoliv nemovitosti v lokalitě , která spadá do míst našeho působení (okres Vsetín, okres Nový Jičín) a rozhodujete se, zda budete při prodeji nemovitosti s námi spolupracovat, přečtěte si prosím náš návrh spolupráce s naší kanceláří, který naleznete na stránce "Info ke spolupráci".

Návrat na úvodní stránku


Tyto stránky vyrobila a jejich provoz zajišťuje firma PCentrum spol. s r.o.